Úvodník


Vážené čitateľky, vážení čitatelia,
v najnovšom magazíne spoločnosti Buderus sa venujeme veľmi dôležitej téme akou je možnosť úspory nákladov na ohrev teplej vody a vykurovania prostredníctvom solárnej energie. Spoločnosť Buderus pravidelne uvádza na slovenský trh všetky novinky z vykurovacej techniky , výnimku netvoria ani solárne kolektory.
Množstvo referencii, či priamy monitoring konkrétnych zariadení na našej webovej stránke poskytujú zákazníkom pravdivé a neskreslené údaje o úsporách a výhodách solárnych kolektorov. Solárne kolektory Buderus sa dnes využívajú tak pre rodinné domy ako aj pre bytové domy a výrobné objekty.
Ako príklad inštalácie bytového domu uvádzame referenciu 40 solárnych kolektorov inštalovaných v roku 2008 v meste Bardejov.
Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou, pretože už aj Slovensko našlo spôsob ako efektívne znížiť náklady na vykurovanie cez solárnu technológiu, dokonca od tohto roku so štátnou podporou. Využitím solárnych panelov Buderus je možné nielen znížiť náklady na prípravu teplej vody, ale aj celkové náklady na vykurovanie. Spoločnosť Buderus Slovensko preto poskytuje precízne spracované projektové podklady v slovenskom jazyku na návrh solárnych kolektorov a to tak, že správne navrhnutie solárneho zariadenia Buderus si vyžaduje minimum námahy.
Budúcnosť bude určite patriť solárnej energii a preto rozhodnutie investovať práve do solárneho zariadenia je tou najsprávnejšou formou zhodnotenia vlastnej investície. Vysoká kvalita, spoľahlivosť, skúsenosti a tradícia sú faktory, ktoré presvedčia každého zákazníka o správnosti rozhodnutia pre kúpu technológie Buderus.

S pozdravom

Dipl. Ing. Marián Bédi
konateľ spoločnosti


Stiahnite si Buderus Magazín leto 2009 vo formáte pdf (3,1 mb)